O firmie

 

POLANES to  bydgoska firma od wielu lat działająca w segmencie technologii pozyskiwania mleka i systemów żywienia zwierząt inwentarskich.

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w zakresie całego cyklu produkcji mleka: od instalacji przewodowych, poprzez hale udojowe i systemy paszowe, aż po kompleksowe zarządzanie stadem.   Zadowolenie i wymagania naszych Klientów stanowią dla nas jednocześnie motywację, jak i wyzwanie. Dziękujemy dotychczasowym Użytkownikom za zaufanie  i zachęcamy nowych Hodowców do współpracy!

 

Nasze urządzenia każdego dnia pracują w tysiącach farm na całym świecie

stanowiąc dowód zaufania i niezawodności rozwiązań opartych na polskiej wiedzy technicznej i rodzimej produkcji.
Wiemy, że dzisiejsze oczekiwania rynku wykraczają poza dostarczenie technologii i zapewnienie jej prawidłowego działania. Dlatego stale rozwijamy poziom naszych usług , wsparcia technicznego i doradztwa.  Właśnie tak rozumiemy współpracę z naszymi Klientami, dostarczenie instalacji jest dla nas początkiem wspólnej drogi i niezwykłą możliwością na dostarczenie naszym Klientom i Użytkownikom pełnego wsparcia w codziennej pracy.

 

Pojęcie jakości w naszej pracy i w naszych produktach to tylko początek,

dbamy o jakość pracy w naszej organizacji, jakość u naszych dostawców, jakość środowiska naturalnego.
Jakość w naszym pojęciu to nie zapis czy norma to codzienna dbałość o zapewnienie właściwego zaangażowania w każdy detal naszej aktywności i naszego produktu. Odpowiedzialność za ten stan nie kończy się z chwilą uzyskania zapłaty od Klienta, to dopiero początek kolejnego etapu udowadniania sobie, jak bardzo cenimy sobie naszych Klientów i Ich uznanie.

 

Nasza firma zawsze była ukierunkowana na nowe szanse i możliwości,

jakie daje współczesna technologia i technika wsparta myślą naszych projektantów, klientów , partnerów i dostawców. To suma tej wiedzy i doświadczeń z codziennej współpracy i otwartości na uwagi, sugestie i spostrzeżenia naszych rynkowych partnerów, stanowi o rdzeniu naszej aktywności w tym zakresie.

Opublikowano: